Par
mums

Tev ir vieta, ko jūti kā savējo. Varbūt Tavas dzimtas īpašums, varbūt Tevis paša ilgi meklēta un beidzot iegādāta zeme.

Tu apsēdies upes malā, iemērc pēdas ūdenī, dziļi ievelc elpu svaiga gaisa un domā : “Kādu dienu te būs mana māja. Tāda, kas iederīga un piederīga šai vietai. Tāda, kas nav māja dabā, bet pati ir daļa no dabas. Tās koka smarža būs netālā meža smaržas turpinājums. Tās sienas pasargās, bet ļaus elpot. Tās lielie logi neļaus izlaist no acīm apkārtējo skaistumu.”
Mūsu lolotā M.A.N.A. ideja ir šo dienu nest Tev tuvāk.  

M.A.N.A. var kļūt Tava –  moderna, silta, videi un Tavējiem draudzīga, ekonomiska un, ja vēlies, pat pašu spēkiem saliekama ēka. Neliela lauku māja Tev un Tavējiem, namiņš viesiem Tavos laukos, birojs piemājas dārzā, darbnīca meistarklasēm un savu radošu ideju realizācijai – tās ir tikai dažas no iespējām.

M.A.N.A var būt liels konstruktors Tavās rokās. Tu varēsi būt savas mājas arhitekts un, ja Tev ir vēlēšanās darīt visu pašam, pats to būvēt vietā, kuru Tu sauc par savējo.

M.A.N.A ir dzīvesveids – Tev ērti pielāgojama, mainīga, atvērta. Tā varēs augt kopā ar Tevi.

M.A.N.A. spēs būt tieši tāda, kādu Tu to vēlies un tieši tur, kur gribi būt Tu pats.

Tiem, kam patīk staigāt un dejot basām kājām,
Tiem, kas pļavu un mežu sauc par mājām,
Tiem, kas velk gaisu dziļi,
Tiem, kuri ņem nopietnās lietas viegli un vieglās nopietni,
Tiem, kuri mīl savu zemi un meklē savu stūrīti,

Tiem, kuri rūpējās par pamatiem un pasauli sev apkārt,
Tiem, kuri laimi atrod bērna dūrītē,
Tiem, kuri meklē mājas un grib tām pielikt roku,
Tiem ir mūsu māja,
Tā ir Tava māja un M.A.N.A. māja.

Mana. Attīstība. Nav. Apturama.

Komanda

M.A.N.A. ideja radās Uldim. Ideja par enerģiju taupošu ēku, kuru viegli un ātri salikt, kuras būvniecības laikā nav nepieciešami plaši loģistikas risinājumi un ir iespējams būtiski ietaupīt uz smagas būvniecības tehnikas un dārga darbaspēka rēķina.  Pamatīga, energoefektīva māja, kas draudzīga gan dabai, gan cilvēkam. Ulda lieliskā ideja piesaistīja papildspēkus – iesaistījās visa ģimene. Ģenerējām idejas, apmainījāmies viedokļiem, konsultējamies, pētījām, zīmējām, rēķinājām, būvējām, iekārtojām, rakstījām, dzejojām, kritizējām, mācījāmies, skumām par neveiksmēm un priecājāmies par izdošanos. Katram ieliekot daļiņu no sevis šajā projektā, radās M.A.N.A., kādā paši gribam dzīvot un kādu piedāvājam Tev.  

M.A.N.A. projekta pamats un satvars ir Latvijā būvniecības nozarē strādājoši lieliski inženieri, arhitekti un meistari – profesionāļi, kas gudri un līdz smalkākajām niansēm pārdomāti spēj radīt un nemitīgi pilnveidot inovatīvus produktus. Spēj radīt uzņēmumus un savām idejām uzticīgas domubiedru komandas. Savu ideju realizācijai spēj izmantot pasaulē radītu tehnoloģiju un inovatīvu risinājumu priekšrocības.

Un, protams, risinājumi, kas, mums visiem kopā strādājot, radījuši iespēju izveidot dabai un cilvēkiem draudzīgas, ērti savietojamas un vienkāršas konstrukcijas energoefektīvas ēkas būvniecībai.

Uldis

Idejas autors

cilvēks, kas pielicis roku ne vienas vien skaistas mājas tapšanā

Krists

arhitekts

I am text block. Click edit button to change this text. 

Krišs

Ciparu pavelnieks

Bez rēķinu savešanas kārtībā iztikt nevar

Sadarbības partneri

M.A.N.A. komanda vēl tikai veidojas.  Esam atvērti jaunām idejām un būsim priecīgi komandu paplašināt ar ļaudīm, kuru aicinājums ir saudzīga attieksme pret dabu, kuru zināšanas, prasmju, attieksmes un vērtību kopums var mums palīdzēt.

Ja vēlies mums pievienoties – raksti uz info@manahouse.lv