pašam sava māja

Pašam sava māja

Izvelne

Par
mums

Tev ir vieta, ko jūti kā savējo. Varbūt Tavas dzimtas īpašums, varbūt Tevis paša ilgi meklēta un beidzot iegādāta zeme.

Tu apsēdies upes malā, iemērc pēdas ūdenī, dziļi ievelc elpu svaiga gaisa un domā:  “Kādu dienu te būs mana māja. Tāda, kas iederīga un piederīga šai vietai. Tāda, kas nav māja dabā, bet pati ir daļa no dabas. Tās koka smarža būs netālā meža smaržas turpinājums. Tās sienas pasargās, bet ļaus elpot. Tās lielie logi neļaus izlaist no acīm apkārtējo skaistumu.”

Mūsu lolotā ideja ļaus šo dienu nest Tev tuvāk.  M.A.N.A. var kļūt Tava –  taupīga, videi un Tavējiem draudzīga, silta, moderna un, ja vēlies, pat pašu spēkiem veidojma ēka. Māja Tev un Tavējiem laukos vai piepilsētā, namiņš viesiem, birojs piemājas dārzā, darbnīca meistarklasēm un savu radošu ideju realizācijai – tās ir tikai dažas no iespējām.  

M.A.N.A var būt liels konstruktors Tavās rokās. Tu varēsi būt savas mājas arhitekts un, ja Tev ir vēlēšanās darīt visu pašam, pats to būvēt vietā, kuru sauc par savējo.  M.A.N.A ir dzīvesveids – Tev ērti pielāgojama, mainīga, atvērta. Tā varēs augt kopā ar Tevi.  M.A.N.A. spēs būt tieši tāda, kādu Tu to vēlies un tieši tur, kur gribi būt Tu pats.

Tiem, kam patīk staigāt un dejot basām kājām,
Tiem, kas pļavu un mežu sauc par mājām,
Tiem, kas velk gaisu dziļi,
Tiem, kuri ņem nopietnās lietas viegli un vieglās nopietni,
Tiem, kuri mīl savu zemi un meklē savu stūrīti,

Tiem, kuri rūpējās par pamatiem un pasauli sev apkārt,
Tiem, kuri laimi atrod bērna dūrītē,
Tiem, kuri meklē mājas un grib tām pielikt roku,
Tiem ir mūsu māja,
Tā ir Tava māja un M.A.N.A. māja.

Komanda

Komanda

Ideja par energoefektīvu, vidi saudzējošu, vieglu, no prefabricētiem būvizstrādājumiem konstruētu, vienkārši, ērti un ātri montējamu dzīvojamo ēku prototipu izstrādi ir bijusi pamats un satvars M.A.N.A. komandas izveidē.

Būvniecības nozarē strādājošu lielisku inženieru, arhitektu, meistaru – profesionāļu atbalsts, ieinteresētība un radošums ir ļāvis gudri un līdz smalkākajām niansēm pārdomāti veidot inovatīvus, cilvēkam draudzīgus un vidi saudzējošus ēku projektus.

Ideja piesaistīja papildspēkus – iesaistījās arī ģimene. Konsultējāmies, pētījām, zīmējām, rēķinājām, būvējām, iekārtojām, rakstījām, dzejojām, kritizējām, mācījāmies, skumām par neveiksmēm un priecājāmies par izdošanos. Katram ieliekot daļiņu no sevis šajā projektā, radās M.A.N.A., kādā paši gribam dzīvot un kādu piedāvājam Tev.

Uldis


Inženieris
Projekta vadītajs

Ervīns


Arhitekts
Sertificēts Pasīvo ēku projektētājs
RTU Arhitektūras fakultātes docents  

Aivars


Inženieris
Būvkonstrukciju eksperts

Krists


Arhitekts

Mare


Inženiere
Sertificēta Pasīvo ēku projektētāja Akreditēta
Pasīvo ēku sertificētāja

Ralfs


Jurists
Civiltiesību eksperts

Krišs


Ciparu pavēlnieks
Studē Kantu

Līva


Ekonomists
Komunikāciju eksperts

Sadarbības partneri

Sadarbības partneri

M.A.N.A. komanda vēl tikai veidojas.  Esam atvērti jaunām idejām un būsim priecīgi komandu paplašināt ar ļaudīm, kuru aicinājums ir saudzīga attieksme pret dabu, kuru zināšanas, prasmju, attieksmes un vērtību kopums var mums palīdzēt.