pašam sava māja

Pašam sava māja

Izvelne

Masīvkoka
paneļu maja

Masīvkoka paneļu māja: Apraksts

Masīvkoka paneļu māja: Apraksts

Masīvkoka paneļu māja: Sienas

M.A.N.A. Masīvkoka paneļu mājas norobežojošā konstrukcija veidota no līmēta koka (GLT) statņiem, kas integrēti līmēta koka (GLT) paneļos. Masīvkoka paneļu mājai,

Masīvkoka paneļu konstrukcija, nodrošina stabilu un noturīgu tvaika izolācijas slāni. Masīvkoka paneļu  eksponētai virsmai veidota dekoratīva līmkoka apdare, kas jau to ražošanas procesā tiek apstrādāta ar eļļas vasku, tādējādi būtiski samazinot laiku un resursu izmaksas Masīvkoka paneļu mājas iekšējās apdares darbu veikšanai. 

Masīvkoka paneļu mājas pretvēja izolācijai tiek izmantotas kokšķiedras plāksnes. Kā Masīvkoka paneļu mājas norobežojošo konstrukciju siltumizolācija kalpo pūšamā kokšķiedras vate. Ārējā apdarē izmantota  ventilējama paneļu konstrukcija ar smalki zāģētu koka latu apšuvumu.

Šī masīvkoka paneļu māja , mājas norobezojošo konstrukciju siltumcauarlaidības vērtība – U=0,12 W/(m2K).

Masīvkoka paneļu mājas būvsistēmu risinājumi ir vienkārši, estētiski un praktiski.  Tie palīdzēs minimizēt siltuma zudumus un ekspluatācijas izmaksas visa Masīvkoka paneļu mājas  dzīves cikla laikā.

Masīvkoka paneļu mājai, starpsienu izvietojums un apdares risinājumi atkarīgi no Tavām vēlmēm. Būsim priecīgi realizēt Tavas radošās ieceres arī starpsienu segmateriālu, krāsojuma, flīžu utt. izvēlē.  Ja ir vēlēšanās, piedāvājam pašiem koriģēt arī iekštelpu plānojumu.

Masīvkoka paneļu māja:
Logi un durvis

M.A.N.A. ēkās, Masīvkoka paneļu mājā tiek izmantoti koka/alumīnija “Smartwin” logi ar A klases pasīvo logu sertifikāciju.  Siltumcaurlaidības vērtības: koka/alumīnija rāmim U=0,67 W/m2K, stikla paketei U=0,53W/m2K.

Logi montēti ārsienas siltumizolācijas slānī izmantojot ”frame-less” loga iestrādes tehnoloģiju. Šie risinājumi ļauj būtiski samazināt siltuma zudumus ziemā un dzesēšanas izmaksas vasarā. Alumīnija un stikla mūsdienīgums apvienojumā ar apdarē izmantotā koka siltumu piešķir Masīvkoka paneļu mājai elegantu vienkāršību.

Arī M.A.N.A. ”Smartwin entrance” ārdurvis atbilst “Passivhaus Institut” prasībām, ir sertificētas. Pie -10⁰C gaisa temperatūras ārpusē un +20⁰C telpā durvju iekšējās virsmas temperatūra būs +18.8C

Masīvkoka paneļu māja:
PAMATI UN GRĪDA

M.A.N.A. Masīvkoka paneļu mājām projektēti punktveida skrūvpāļu pamati. Vidi saudzējošs un ilgtspējīgs risinājums, kas ļaus Masīvkoka paneļu māju ērti integrēt pat specifiskā, dabas veidotā reljefā. Nesošā konstrukcija Masīvkoka paneļu mājām veidota no augstas precizitātes līmēta koka būvdetaļām un masīvkoka sijām. Masīvkoka paneļu mājas pamatu konstrukcija ir viegli un ātri montējama. Pamatu pretvēja izolācija – kokšķiedras plāksnes. Siltumizolācija – pūstā kokšķiedras vate. Pamatu konstrukcijas siltumcaurlaidības vērtība: U=0,15W/(m2K).

Grīdas iesegums – uz finiera saplākšņa montēts trīsslāņu parkets ar korķa apakšklāju. Vannas istabā/tualetē flīžu, vinila vai ruļveida materiālu segums.

Masīvkoka paneļu māja:
PĀRSEGUMA UN JUMTA KONSTRUKCIJA

M.A.N.A. ēku, Masīvkoka paneļu mājai jumta balstkonstrukcija veidota no rūpnieciski ražotām augstas precizitātes līmēta koka būvdetaļām. Uz tām – rūpnieciski ražotas, precīzi aprēķinātas un ar datorizētām iekārtām izveidotas koka kopnes. Zem kopnēm – tvaika izolācijas membrāna, koka kopņu konstrukcijā iestrādāta siltumizolācija – pūšamā kokšķiedras vate. Virs kopnēm pretvēja izolācijas membrāna. Jumta segmateriāls – profilēta tērauda plāksnes uz retināta dēļu klāja. Jumta slīpums – 8%, viena slīpne, ārēja notece. Griestu apdare – akustisko plātņu un/vai cits plākšņveida materiāls stiprināts pie divkārša kalibrētu koka līstu latojuma. Jumta plakne piemērota saules paneļu uzstādīšanai.

Jumta konstrukcijas siltumcaurlaidības vērtība U= 0.09 W/(m2K).

M.A.N.A. ilgtspējīgās Masīvkoka paneļu mājas ir vidi saudzējoša, enerģiju un arī  finanšu resursus taupoša dzīvesvieta Tavai ģimenei.

Masīvkoka paneļu mājas kļuvušas par populāru izvēli dzīvojamo ēku tirgū tieši  pateicoties augstajiem  energoefektivitātes rādītājiem,  konstrukciju izturībai, būvfizikālajām īpašībām, kā arī būvsistēmu estētiskajam veidolam.

Mājas masīvkoka paneļi, kas rūpnieciski ražoti vairākos slāņos līmējot kokmateriālu,  veido vieglu un noturīgu ēkas būvelementu struktūru, kas reizē kalpo kā lielisks ēkas norobežojošo konstrukciju tvaika izolācijas slānis un nodrošina veselīgu dzīves vidi. 

Svarīga Masīvkoka paneļu mājas norobežojošo konstrukciju priekšrocība ir  augsts  siltumietilpības rādītājs ārsienu paneļu konstrukcijās,  kas Masīvkoka paneļu mājās kopā ar tvaika izolācijas slāni iekštelpās nodrošinās stabilu temperatūru un būtiski samazinās ēkas kopējos siltuma zudumus. 

Ārsienu būvsistēmā ietilpstošās kokšķiedras plāksnes  nodrošinās stabilu pretvēja izolāciju , bet ventilējama ārsienu apdares paneļu konstrukcija  nodrošinās efektīvu aizsardzību pret klimatiskiem apstākļiem un dabas kaprīzēm.

Masīvkoka paneļu mājas iegāde ir videi draudzīgs, būvniecības procesā un arī ēkas ekspluatācijas laikā ilgtspējīgs risinājums. Kokmateriāls ir atjaunojams resurss, šāda veida ēku būvniecība rada mazāk atkritumu un oglekļa emisijas nekā citas tradicionālās būvniecības metodes.  Tas, protams, padara Masīvkoka paneļu mājas iegādi par vērtīgu ieguldījumu gan pašu ģimenes dzīvē, gan apkārtējās vides ilgdzīves nodrošināšanā.

Kopumā Masīvkoka paneļu māja ir moderna, ilgtspējīga un funkcionala dzīvesvieta, kas apvieno siltumu, stilu un videi draudzīgu pieeju.  Ar augstiem energoefektivitātes rādītājiem, inovatīvu risinājumu daudzveidību būvsistēmās un moderniem dizaina risinājumiem tās nodrošina ērtu un patīkamu dzīvesvietu tiem, kas tiecas  veidot savai ģimenei mājīgu un komfortablu vidi, vienlaikus domājot par vides ilgtspēju un nākamajām paaudzēm.

Pašam sava māja