Logi un Ārdurvis

Lai M.A.N.A. ēkas norobežojošo konstrukciju risinājumi varētu uzrādīt iespējami labākos energoefektivitātes rādītājus, nepieciešami augstākās kvalitātes logi un ārdurvis. M.A.N.A. ēkas logi un ārdurvis nodrošina maksimālu aizsardzību pret ārējās vides ietekmi. Logu un ārdurvju ražotājs izvēlēts tāds, kura ražošanas procesā tiek izmantoti dabīgi materiāli, un kurš ieguvis A klases pasīvo logu sertifikāciju.

Tādēļ M.A.N.A. ēkās integrēti Smartwin koka alumīnija logi ar trīskāršu stiklojumu un ”frame-less” loga iestrādes risinājumu.  Logi atbilst “Passivhaus Institut” prasībām, ir sertificēti, ar lielisku siltumnoturību, kā arī estētiski un praktiski ekspluatācijā. 

M.A.N.A. ārdurvis (Smartwin entrance) atbilst “Passivhaus Institut” prasībām, ir sertificētas.  Durvju ražošanā izmantotās komplektējošās detaļas un konstruktīvais risinājums ļaus būtiski samazināt ēkas ekspluatācijas izmaksas. Pie -10⁰C āra gaisa temperatūras un +20⁰C telpā durvju iekšējās virsmas temperatūra būs +18.8C, kas lieliski nodrošinās komforta un mājīguma sajūtu iekštelpās.