Produkta labumi

Ērta

M.A.N.A. ēku ir ērti gan būvēt, gan tajā dzīvot. Ēkas būvkonstrukcijas ir kompaktas, viegli transportējamas un ātri uzstādāmas. Pārsvarā M.A.N.A. būvdetaļu svars nepārsniedz 100 kg, tādēļ nepieciešamība pēc smagas tehnikas būvniecības procesā būs minimāla. M.A.N.A. spēs būt tur, kur gribi būt Tu – arī mazā pļaviņā meža vidū.  M.A.N.A. ēkā varēsi uzelpot. Augstas klases siltumizolācijas risinājumi, efektīva ventilācijas sistēma un uz ēkas jumta izvietots saules paneļu komplekts telpās nodrošinās optimālu temperatūru, svaiga gaisa un mitruma daudzumu. M.A.N.A. ir pamatīga ēka, kas Tev un Tavai ģimenei kalpos vairākās paaudzēs.

M.A.N.A. ir pamatīga ēka, kas Tavai ģimenei kalpos ilgi.

draudzīga dabai

Veidojot M.A.N.A. ēkas, esam domājuši par saudzīgu attieksmi pret apkārtējo pasauli. Materiālu sagatavošanā, būvizstrādājumu ražošanā un loģistikas risinājumos tiek tērēts iespējami mazs daudzums vidi piesārņojošas enerģijas. M.A.N.A. ēkās tiek izmantots koks, kokšķiedras plāksnes, kokšķiedras vate, saplāksnis, – viss, ko piedāvā Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu daba un ražotāji. Visas ēkas būvkonstrukcijas ir arī viegli pārstrādājamas. Svarīgākais – M.A.N.A. Tev palīdzēs ievērojami samazināt enerģijas patēriņu, kas nozīmē, ka Tavs un Tavas ģimenes dzīvesveids būs videi draudzīgāks.

Taupīga

M.A.N.A. ir izcilniece enerģijas taupīšanā. Mērījumi uzrāda lieliskus siltumnoturības un apkures slodzes rādītājus. Esam aprēķinājuši, ka, dzīvojot M.A.N.A. ēkā, vidējas mājsaimniecības kopīgās izmaksas apkures, ventilācijas, karstā ūdens un citu mājsaimniecības vajadzību patēriņam mēnesī būs 50EUR. Energoresursu cenu svārstību laikā stabilizējošs faktors ģimenes budžeta plānošanā būs iespēja uzstādīt nelielu krāsniņu, kas pat šīs izmaksas spēs būtiski samazināt.

M.A.N.A. rūpējas, lai Tu mazāk tērētu ikdienas maksājumos un varētu ieguldīt sev svarīgajā.

Izskatīga

M.A.N.A. Tev piestāvēs. Tā iekļausies dabas un Tevis veidotā vidē un būs tās miera un skaistuma turpinājums. M.A.N.A. vērtība ir dabiskie materiāli, kas, ienākot, ļauj sajust koka smaržu un aicina pieskarties. Plašie logi Tev ļaus novērtēt, cik labi ir būt tur, kur esi.