pašam sava māja

Pašam sava māja

Izvelne

Tavi ieguvumi

Tavi ieguvumi

Tavi ieguvumi

IETAUPĪJUMS

A+   klase – siltumenerģijas patēriņš apkurei ,

A+ klase – neatjaunojamās primārās enerģijas patēriņš. 

M.A.N.A. ir izcilniece enerģijas taupīšanā.  Vērtējot gada griezumā, vidējas mājsaimniecības kopīgās izmaksas apkures, ventilācijas, karstā ūdens sagatavošanas, apkures un citu mājsaimniecības vajadzību patēriņam mēnesī nepārsniegs 30EUR.   M.A.N.A. rūpējas, lai Tu mazāk tērētu ikdienas maksājumos un varētu ieguldīt sev svarīgajā.

DRAUDZĪGA DABAI IKDIENĀ

Projektējot M.A.N.A. ēkas, esam domājuši par saudzīgu attieksmi pret apkārtējo pasauli gan būvniecības, gan arī ekspluatācijas laikā. Ēku būvsistēmu izgatavošanā, loģistikas risinājumos, būvniecības un arī pārstrādes procesos tiek tērēts neliels daudzums vidi piesārņojošas enerģijas. Arī ēku dzīves ciklam aprēķinātā CO2 emisiju bilance ir negatīva.

M.A.N.A. Tev palīdzēs samazināt enerģijas patēriņu arī ikdienā, kas nozīmē, ka Tavs un Tavas ģimenes dzīvesveids kļūs videi draudzīgāks.

KOMFORTS IEKŠTELPĀS

M.A.N.A. ēkā varēsi uzelpot.

Ēkas norobežojošo konstrukciju hermētiskums un siltumizolācijas risinājumi un efektīva ventilācijas sistēma telpās nodrošinās mājīguma un komforta sajūtu, optimālu temperatūru, svaiga gaisa un mitruma daudzumu. Kokšķiedras skaņas izolācijas, augstas tvaika absorbcijas un antialerģiskās īpašības būs lielisks priekšnoteikums veselīgam miegam naktī un augstai darba produktivitātei veicot ikdienas darbus.

gaišas domas un mierīgs prāts

M.A.N.A. Tev piestāvēs. Tā iekļausies dabas veidotā vidē un būs tās miera un skaistuma turpinājums. M.A.N.A. vērtība ir dabiskie materiāli, kas, ienākot, ļaus sajust koka smaržu un aicinās pieskarties. Plašie logi Tev ļaus novērtēt, cik labi ir būt tur, kur esi.

M.A.N.A. projektā iesaistītā komanda strādās, lai būvniecības laikā izvēlētie tehniskie risinājumi būtu piemērotākie tieši Tevis izvēlētajai mājai.

 

Pašam sava māja