Produkta labumi

Ērta

Ērti M.A.N.A. ēku ir gan  būvēt, gan tajā dzīvot. M.A.N.A. ir pamatīga māja, ko iespējams uzcelt pāris nedēļu laikā, un, ja vēlies – vari to darīt pats savām rokām.M.A.N.A. būs tur, kur gribi būt Tu – arī mazā pļaviņā meža vidū. Ēkas būvkonstrukcijas ir kompaktas un ērti transportējamas – to svars nepārsniedz 50kg . Būvējot būs iespējams iztikt bez buldozera, autokrāna un ekskavatora.

M.A.N.A. mājā varēsi uzelpot. Ēkās ir augstas klases siltumizolācijas risinājumi, un paredzētas efektīvas mehāniskās ventilācijas sistēmas ar siltuma atgūšanu, lai telpās nodrošinātu optimālu temperatūru, svaiga gaisa un mitruma daudzumu. Visbeidzot, M.A.N.A. Tavai ģimenei kalpos ilgi un, ja vēlēsieties, varēs pat augt kopā ar Jums.

draudzīga dabai

Veidojot M.A.N.A. ēkas, esam domājuši par saudzīgu attieksmi pret apkārtējo pasauli. Materiālu sagatavošanā, būvizstrādājumu ražošanā un loģistikas risinājumos tiek tērēts iespējami mazs daudzums vidi piesārņojošas enerģijas.M.A.N.A. ēkās tiek izmantots koks, kokšķiedras plāksnes, kokšķiedras vate, saplāksnis, – viss, ko piedāvā Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu daba un ražotāji. Visas ēkas būvkonstrukcijas ir arī viegli pārstrādājamas.  Turklāt, M.A.N.A. Tev palīdzēs samazināt siltumenerģijas patēriņu, kas nozīmē, ka Tavs un Tavas ģimenes dzīvesveids būs videi draudzīgāks.

Taupīga

Mājas uzturēšanas izmaksas ilgtermiņā vari samazināt, izvēloties “gandrīz nulles enerģijas” ēku. Un M.A.N.A. tāda ir. Energoefektivitāte nav tikai Eiropas Savienības prasība, bet tagadnes un nākotnes nepieciešamība. Uzturēšanas izmaksas tajā samazinātas veidojot blīvas un no termiskiem tiltiem brīvas būvkonstrukcijas, izmantojot augstas siltumnoturības logu un ārdurvju konstrukcijas kā arī ventilācijas ierīces ar siltuma atgūšanu. Ekspluatācijas laikā zema enerģijas patēriņa ēkas siltuma bilancē būtisks ieguvums ir saules enerģija.  Pret dienvidiem vērsts apjomīgais M.A.N.A ēku logu stiklojums un jumta plaknes, uz kurām ērti novietot saules paneļus būs garants maksimālai saules enerģijas izmantošanai.  Tas viss – lai Tu mazāk tērētu ikdienas maksājumos, un varētu līdzekļus ieguldīt sev svarīgajā.

Izskatīga

M.A.N.A. Tev piestāvēs. Tā iekļausies Tevis veidotā vidē un būs tās miera un skaistuma turpinājums. M.A.N.A. vērtība ir dabiskie materiāli, kas, ienākot, ļauj sajust koka smaržu un aicina pieskarties. Plašie logi Tev ļaus novērtēt, cik labi ir būt tur, kur esi.