Komanda

Komanda

M.A.N.A. ideja radās Uldim. Ideja par enerģiju taupošu ēku, kuru viegli un ātri salikt, kuras būvniecības laikā nav nepieciešami plaši loģistikas risinājumi un ir iespējams būtiski ietaupīt uz smagas būvniecības tehnikas un dārga darbaspēka rēķina.  Pamatīga, energoefektīva māja, kas draudzīga gan dabai, gan cilvēkam. Ulda lieliskā ideja piesaistīja papildspēkus – iesaistījās visa ģimene. Ģenerējām idejas, apmainījāmies viedokļiem, konsultējamies, pētījām, zīmējām, rēķinājām, būvējām, iekārtojām, rakstījām, dzejojām, kritizējām, mācījāmies, skumām par neveiksmēm un priecājāmies par izdošanos. Katram ieliekot daļiņu no sevis šajā projektā, radās M.A.N.A., kādā paši gribam dzīvot un kādu piedāvājam Tev.  

M.A.N.A. projekta pamats un satvars ir Latvijā būvniecības nozarē strādājoši lieliski inženieri, arhitekti un meistari – profesionāļi, kas gudri un līdz smalkākajām niansēm pārdomāti spēj radīt un nemitīgi pilnveidot inovatīvus produktus. Spēj radīt uzņēmumus un savām idejām uzticīgas domubiedru komandas. Savu ideju realizācijai spēj izmantot pasaulē radītu tehnoloģiju un inovatīvu risinājumu priekšrocības.

Un, protams, risinājumi, kas, mums visiem kopā strādājot, radījuši iespēju izveidot dabai un cilvēkiem draudzīgas, ērti savietojamas un vienkāršas konstrukcijas energoefektīvas ēkas būvniecībai.

Uldis

Idejas autors

cilvēks, kas pielicis roku ne vienas vien skaistas mājas tapšanā

Krists

arhitekts

I am text block. Click edit button to change this text. 

Krišs

Ciparu pavelnieks

Bez rēķinu savešanas kārtībā iztikt nevar