IETAUPĪJUMS

Siltumenerģijas patēriņa samazinājums M.A.N.A. ēku projektos ir bijusi galvenā un noteicošā prioritāte. Ēku apkurei būs nepieciešamas nelielas jaudas apkures ierīces, kas būtiski samazinās ekspluatācijas laikā nepieciešamo siltumenerģijas daudzumu. Projekta aprēķini liecina, ka M.A.N.A. ēkā nepieciešamais enerģijas patēriņš būs pat līdz 10 reizēm mazāks nekā deviņdesmitajos gados celtā privātmājā.

IEKŠTELPU KOMFORTS

M.A.N.A. ēku norobežojošo konstrukciju hermētiskums kā arī no termiskiem tiltiem brīvas, augstas siltumnoturības logu un ārdurvju konstrukcijas likvidē iekštelpu un to aptverošo virsmu temperatūras asimetriju. Šie risinājumi ļauj efektīvi nodrošināt Tev vēlamos klimatiskos apstākļus, mājīguma un komforta sajūtu iekštelpās.

IEKŠTELPU GAISA KVALITĀTE

M.A.N.A. ēkās nodrošināts optimāls svaiga gaisa un mitruma daudzums kā arī zems CO2 koncentrācijas līmenis. Tīrais un svaigais gaiss, kā arī kokšķiedras teicamās siltumizolācijas, skaņas izolācijas, augstas tvaika absorbcijas un antialerģiskās īpašības būs lielisks priekšnoteikums veselīgam miegam naktī un augstai darba produktivitātei veicot ikdienas darbus.

GAIŠAS DOMAS UN MIERĪGS PRĀTS

Nozīmīgs ieguvums būs Tava laika un nervu resursa ietaupījums būvniecības procesā. M.A.N.A. projektā iesaistītā komanda strādās, lai izvēlētie tehniskie risinājumi būtu piemērotākie tieši Tevis izvēlētajai mājai.